Milí zákazníci, léto dorazilo i k nám do cyklotex.cz, od 17. 7. do 28. 7. máme dovolenou. Proto prosíme o strpení, veškeré objednávky budou vyřizeny po 28.7.2024. Děkujeme a přejeme hezké letní dny.

Dámské sportovní spodní prádlo

Nepodceňujte výběr technického cyklistického prádla! Cyklistické prádlo je totiž první vrstvou v kontaktu s tělem, na které závisí účinnost celého systému odvětrávání a odvodu potu.

S více než třiceti pěti lety zkušeností v tomto sektoru BL vyrábí a distribuuje vysoce výkonné cyklistické spodní prádlo s důrazem na detail a zvláště estetické. Námi nabízené oděvy, spodní prádlo s krátkým rukávem, spodní prádlo s dlouhým rukávem, boxerky, tílko, na cyklistiku, zaručují efektivní tepelný management, rychlé schnutí, minimální tloušťku, prodyšnost a přiléhavý střih a extrémně pohodlné díky absenci švů. Příze jsou také ošetřeny, aby se zabránilo množení bakterií a nepříjemným zápachům!

Objevte nyní naši širokou škálu modelů cyklistické základní vrstvy a vyberte si kvalitu italského produktu. Několika jednoduchými kliknutími si můžete koupit své cyklistické spodní prádlo online a produkty, které jste si vybrali, a dostanete je pohodlně domů a v naprostém bezpečí. Stojí to za to!

Online platba
Online platba
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zásilkovna
Doručení od 79 Kč
Doprava zdarma nad 1900kč
Doprava zdarma nad 1900kč