Dámské cyklistické kraťasy Greta tmavě modré

Značka: Bicycle Line

Elastické polstrované cyklistické kraťasy GRETA jsou ideální pro vaše letní tréninky na kole.

TABULKA VELIKOSTÍ- ZDE

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
930 Kč
Dámské cyklistické kraťasy Greta tmavě modré
Značka: Bicycle Line

Elastické polstrované cyklistické kraťasy GRETA jsou ideální pro vaše letní tréninky na kole. Vyrobeny z udržitelné tkaniny Vita® italské společnosti Carvico a s novou vystélkou na dlouhé vzdálenosti s gelem z kolekce BL, v kombinaci se stejnojmenným dresem vytvářejí krásný, ale supervýkonný dámský cyklistický outfit.

Popis:

Nová, špičková a udržitelná techno-látka:

Vita od Carvico Vyrobeno s ECONYL - 100% regenerované nylonové a polyesterové vlákno, celková UPF ochrana (50+) X-Stra podložka.

- Konstrukce Dual Density + Gel vyrobená se zaměřením Evologic, obvodové hrany ZLEPŠENÉ HRANY pro lepší pohodlí a nulové tření.

- Měkká a elastická pěna COMFORT pro dobré padnutí při nošení a s otvorem o průměru 3 mm, který napomáhá průchodu vzduchu, plus vložka s vysokou hustotou PRO pěny s přídavkem ROOTED GEL.

Tkanina:

PREMIO – Hustota:

65 kg/m3 + inserto 85 kg/m3 + ROOOTED gel (ischiatická oblast) - Dlouhé vzdálenosti:

5-7 hodin.

Technické vlastnosti:

- Ploché švy.

- Podpůrná a pohodlná konstrukce bederního panelu.

- Elastický potištěný pás s prodyšnou strukturou a protiskluzovým silikonem na spodní části nohavic pro sladění dresu Greta.

- Reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti, abyste byli v bezpečí.

BL cyklistické dresy. Italská značka Bicycle Line vyrábí jedinečné cyklistické oblečení, které se odlišuje svým stylem a kvalitou.

Značka Bicycle Line (BL) začala v srdci Itálie v roce 1987. Není to jen značka; je zde odkaz vášně pro cyklistiku, kvalitu a styl.
Poslání je jednoduché a přitom silné: přinést vám špičkové cyklistické oblečení za poctivé a dostupné ceny. Věříme, že každý cyklista od začátečníka po profíka si zaslouží výbavu, která předvede nejlepší výkon.