Cyklistické dresy - letní sezona 2022 začíná

Jaro je za námi a my chceme sluníčko a mírnější teploty pro naše vyjížďky na kole. A i když stále jezdíme s dresem s dlouhým rukávem, nemůžeme se dočkat, až předvedeme naše letní oblečení a následně odhalíme všechny novinky dámských cyklistických dresů, které byly vybrány pro léto 2022.

Cyklistické dresy, které lze rozdělit na potištěné a jednobarevné s trendovými tóny sezóny: růžová, oranžová, fialová, tyrkysová, ale i černá. Cyklistický dres v černé barvě má ​​své kouzlo a mnoho žen je nadále preferuje. Jsou vždy elegantní, štíhlé, hodí se ke všem šortkám, ke všem doplňkům, kolům, helmám, cyklistickým botám. Ale také jsme si jisti, že si zamilujete barvy, které vám nabízíme v tomto žebříčku nejlepších dámských cyklodresů Bicycle Line.

Pečlivý průzkum materiálů by se neměl podceňovat: od zipů, přes střih, délku rukávů, každý detail, každé logo a každou gumu byly navrženy a testovány Bicycle Line modelovací a prototypové kanceláři.  BL tým žen, který vybral ty nejlepší materiály, aby vám mohl nabídnout to pravé cyklistické oblečení pro ženy. Báječný materiál Sensitive Plus, který najdete v super pohodlných, měkkých produktech VANITY S2. Pokud budete dávat pozor, jsme si jisti, že jste si vědomi všech těchto jemných bodů. Protože  posláním BL je nabídnout vám to nejlepší letní oblečení, v tomto případě vytěžit maximum z vaší vášně s designem, ve kterém se budete cítit pohodlně a ochrání vás před sluncem (všechny naše látky mají UPF ochranu).