Milí zákazníci, léto dorazilo i k nám do cyklotex.cz, od 17. 7. do 28. 7. máme dovolenou. Proto prosíme o strpení, veškeré objednávky budou vyřizeny po 28.7.2024. Děkujeme a přejeme hezké letní dny.

Novinky

Cyklistické oblečení 2024

Obnovte své cyklistické oblečení o nejzajímavější novinky z kolekce oblečení na kolo jaro-léto 2024 . Nejnovější linie, nové barvy a modely, které můžete letos v létě nosit na svém silničním, gravel nebo mtb kole.

Kvalitní letní dresy, šortky s gelovými a antibakteriálními vycpávkami, které pohlcují vibrace, větruodolné vesty, termo bundy, rukavice a mnoho dalších cyklo doplňků pro dokonalý outfit na kole.

agosto_2023_05

pánský dres SESTO

PORDOI S3,.

Ale_salvaggio-ale - treviso nera-00474

letní dres cyklotex.cz

 cyklisticke dresy damske

PADOLA SEA BLUE2

PADOLA j

Dresy na kolo

Bez názvu

Dámské kraťasy na kolo

Pánské oblečení Bicycle line

Cyklistické boty Luck

S více než 25 lety zkušeností v mezinárodním cyklistickém sektoru vytváří LUCK® ve Španělsku ručně vyráběné cyklistické boty a řešení vyznačující se svou inovací a kreativitou, které umožňují cyklistovi zlepšit jeho výkon a zvýšit jeho vášeň. Luck nabízí boty na kolo a další produkty pro profesionální i amatérskou cyklistiku. Tretry na kolo, které vynikají svou technologií, kvalitou a konkurenceschopnými cenami. Ručně vyráběné, kožené, cyklistické boty speciálně navržené pro potřeby každého cyklisty podle morfologie jeho nohou a jeho vkusu! Tretry Luck jsou prodávaná  po celém světě. Používali je nejlepší cyklisté 90. let a vyhráli téměř všechny soutěže.

Cyklistické ponožky pro vaše pohodlí

Cyklistické ponožky pro vaše pohodlí

Cyklistické ponožky vyrobené v Itálii vyrobené z lehké, prodyšné a velmi pohodlného materiálu pro volnou a chráněnou jízdu. Nohy jsou nezbytné pro úspěch skvělého cyklistického tréninku v létě i zimě. Vyberte si barvu a výšku, které chcete ladit s vaším cyklistickým oblečením.
Když přijde zimní chlad, cyklistické ponožky a návleky jsou nepostradatelným společníkem pro příjemnou jízdu na kole. Zimní cyklistické ponožky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů poskytují tepelnou izolaci a zárověn prodyšnost. Udržují vaše nohy v teple během těchto mrazivých jízd a zároveň odvádějí vlhkost, aby zajistily sucho.

Návleky jsou navrženy tak, aby chránily vaše boty  a poskytovaly ochrannou bariéru proti dešti, sněhu a studenému větru. Díky přiléhavému střihu a odolné konstrukci zajistí, že vaše nohy a boty zůstanou ve špičkovém stavu po celou dobu vašich zimních cyklistických dobrodružství.

Ať už jste oddaný dojíždějící nebo víkendový válečník, zimní cyklistické ponožky a návleky jsou nezbytné pro překonání chladu. Nedovolte, aby vás zimní počasí vyřadilo z kola –  šlapejte s jistotou a pohodlím!