MTB cyklistické tretry Luck Galaxy camouflage

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
3 600 Kč
MTB cyklistické tretry Luck Galaxy camouflage
Rychlé doručení
Rychlé doručení
od 59 Kč
Online platba
Online platba
Doprava zdarma nad 1500kč
Doprava zdarma nad 1500kč

MTB tretry LuckGalaxy

 
Vyrobeno z vysoce kvalitních mikrovláken, bez vnitřních švů a s vědecky ověřeným ergonomickým designem, který zvyšuje výkon, odolnost a pohodlí, optimalizuje vyrovnání kyčle s kolenem a chodidlem, zlepšuje výkon a pohodlí při našich výletech na dlouhé vzdálenosti s naše MTB.
Nová perforace, která zlepšuje ventilační systém v obuvi, optimalizuje ventilaci a umožňuje pocení na strategických místech, aby naše nohy zůstaly v chladu a suchu.
Nová RC podrážka, tuhá a lehká, která nám umožňuje přenášet veškerou naši sílu do pedálu, zlepšuje výkon, efektivitu šlapání a snižuje vynaložené úsilí.
Nová výztuha špičky a zadní části, která chrání naše nohy a cyklistické boty před nárazy a škrábanci typickými pro naše horské procházky.
Dvojité otočné zapínání, které vám umožní rychle a jednou rukou i při běhu přizpůsobit boty tvaru vaší nohy a rozložit tlak snadným a jednoduchým způsobem.
Naše MTB cyklistické boty Galaxy jsou vyráběny výhradně ve Španělsku, v našich vlastních závodech.
Používáme 100% materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují škodlivé látky. V žádném případě nepoužíváme materiály, které pocházejí ze zvířat, jako jsou kůže, a nepoužíváme materiály, které způsobují utrpení a vykořisťování zvířat, jako jsou některé vosky a oleje.